​Rita Ora nga Kalifornia: E verdhë e butë

Bota e Yjeve

​Rita Ora nga Kalifornia: E verdhë e butë

Më: 21 qershor 2021 Në ora: 20:17
​Rita Ora

Këngëtarja e njohur po vazhdon të ngacmojë fansat me foto të nxehta nga Kalifornia.

Rita Ora ka pozuar në edicion seksi duke shfaqur fizikun e saj të mprehtë.

“E verdhë e butë”, shkroi 30-vjeçarja në Instagram krahas fotove të postuara.

Image

Rita Ora, në asnjë moment nuk e harron Kosovën dhe ajo ka treguar se vazhdon të ndjehet krenare me titullin ambasadore nderi, të cilën e mori më 10 korrik 2015, në një ceremoni që u zhvillua në Ambasadën e Kosovës në Londër.

Kujtojmë, Rita Ora publikoi në prill video-klipin e këngës “Bang Bang”, i cili vjen në formë bashkëpunimi me DJ e njohur nga Kazakistani, Imanbek.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat