Ledri ia prishi momentin më të bukur Sarës

Bota e Yjeve

Ledri ia prishi momentin më të bukur Sarës

Më: 23 qershor 2021 Në ora: 15:54
Sara Hoxha dhe Ledri Vula

Sara Hoxha festoi 29-vjetorin me një party ku kishte mbledhur miqtë e saj më të ngushtë, mes tyre edhe personazhe të njohur të ekranit.

Sara publikoi disa foto nga festa ku duket se është kënaqur e argëtuar shumë, por momentin më të bukur, atë të fryrjes së qirinjve, Ledri ia ka prishur.

Sara tregon se Ledri ia fiku qirinjtë e tortës siç bën çdo vit.

Image

“Momenti më i keq i natës. Pse duhet t’i fikësh qirinjtë çdo vit? A s’mund të vazhdojë festa pa tortë dhe qirinjtë e fryrë?”- shkruan Sara.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat