Vanessa Hudgens shkëlqen me kostumin e bardhë të linosë!

Bota e Yjeve

Vanessa Hudgens shkëlqen me kostumin e bardhë të linosë!

Më: 22 korrik 2021 Në ora: 17:22
Vanessa Hudgens

Thjesht, por bukur: Vanessa Hudgens shkëlqeu në festivalin Italian të filmit në Santa Margherita di Pula, ku u shfaq me një kostum të bardhe linoje.

Me xhaketën e shkurtër me dy kopsa dhe pantallonat me një prerje të lehtë flamur poshtë, aktorja dukej mjaft elegante.

Veshjen e kishte kompletuar me një varëse me perla dhe një cantë të vogël e të bukur ngjyrë bezhë.

Image
Vanessa Hudgens

Në festival merrnin pjesë edhe emra të tjerë të njohur të botës së filmit si Heather Graham, Elizabeth Olsen e Harvey Keitel.

Graham ka preferuar një fustan me pika dhe kopsa përpara, e po kaq thjesht u shfaq dhe Olsen, me veshjen e saj mjaft sportive.

Image
Elizabeth Olsen
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat