Arbenita vazhdon të shkëlqeje edhe pas lindjes së vajzës

Bota e Yjeve

Arbenita vazhdon të shkëlqeje edhe pas lindjes së vajzës

Më: 22 korrik 2021 Në ora: 18:56
Arbenita

Arbenita Ismajli, gjithashtu publikon edhe postime të saj në rrjete sociale e cila e reklamon figurën e përsosur.

Së fundmi, ka zgjedhur një veshje me ngjyrë të bardhë derisa shihet se ka pozuar nga dhoma e veshjes.

Me një bluzë të shkurt, modelja ka ekspozuar barkun e tonifikuar ka vendosur bizhuteri dhe ka pozuar para kamerës.

Image

Ndryshe, Arbenita Ismajli vazhdimisht ka qenë e përkushtuar ndaj vajzës së saj, Ninës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat