Amanda Holden niset për pushime

Bota e Yjeve

Amanda Holden niset për pushime

Nga: Bota sot Më: 22 korrik 2021 Në ora: 19:56
Amanda Holden

Amanda Holden ka zbuluar se ajo është nisur për një pushim me familjen e saj.

Ajo ka treguar disa pamje nga pushimet e saj në Instagram.

Ajo dukej shumë e bujshme me një palë bikine të gjelbërta dhe një kapele kashte.

Ylli i Britain Got Talent nuk tregoi se ku ishin nisur, por pamje me ujin e kristalt sugjerone që Holdens janë drejtuar për në bregdet./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat