Arjan Konomi i hap Mevlanit “plagët e vjetra”

Bota e Yjeve

Arjan Konomi i hap Mevlanit “plagët e vjetra”

Më: 23 korrik 2021 Në ora: 14:07
Ledjana dhe Mevlani, Arjan Konomi

Ledjana dhe Mevlani kanë qenë një nga dyshet që morën vëmendjen më të madhe gjatë emisionit “Për’puthen”. Të gjithë menduan se ata do të krijonin një çift bashkë, por në përfundim të emisionit ata ndanë rrugët me njëri-tjetrin. Mevlani dhe Ledjana nuk ndiqen as në rrjete sociale, por nuk kanë munguar thumbat për njëri-tjetrin në publik.

Së fundmi, ish-konkurrenti ka zhvilluar një bisedë virtuale me ndjekësit në Instastory, ku padyshim nuk kanë munguar pyetjet rreth Ledjanës.

“Cili ka qenë momenti më i mirë me Ledjanën?”, e ka pyetur një ndër ndjekësit

Mevlani nuk ka ngurruar dhe ka treguar për të gjithë ndjekësit momentin që e bën akoma për të qeshur.

 “Akoma qesh kur e kujtoj, ishte momenti kur ne ziheshim dhe sa shikonim njëri-tjetrin në sy qeshnim të dy prapë”, ka rrëfyer Mevlani.

Duket se Mevlit i mungon ish-konkurrentja, ndaj Arjan Konomi ka tentuar t’i ribashkojë. Teksa Mevlani ka treguar në Instagram se ka nisur palestrën, vëmendjen e ka marrë komenti i opinionistit, i cili shkruan:

“Bravo Mevlan qe nise palestren. Por nuk behet ashtu kot me kot. Duhet nje instruktor/e te te mesoje ushtrimet se po keput mish. Do te flas une me nje qe njoh?”, duke nënkuptuar Ledjanën.

“Mos na hap plagë të vjetra”- i është përgjigjur Mevlani.

Image
Insta
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat