Këngëtarja e njohur e veshur me vello nusërie, publikon imazhe tjera me bashkëshortin

Bota e Yjeve

Këngëtarja e njohur e veshur me vello nusërie, publikon imazhe tjera me bashkëshortin

Më: 23 korrik 2021 Në ora: 17:14
Edita Sopjani

Këngëtarja ka kurorëzuar dashurinë e saj me martesë.

Dhe, Edita Sopjani vazhdimisht ka qenë aktive me postime nga kanagjeqi i saj dhe dasma.

Ndërkohë, ajo sot ka publikuar disa fotografi të shkrepura me bashkëshortin e saj.

Image
Image
Image
Image

Ajo shihet e veshur me vello nusërie dhe ka pozuar pranë burrit derisa zbuloi se fotosesionin e ka realizuar në Mitrovicë.

Ndryshe, krahas imazheve tjera nuk i munguan ato romantike teksa në njërën prej tyre bashkëshorti i saj i puth duart këngëtares.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat