Arta Elezaj shfaq linjat trupore në bikini

Bota e Yjeve

Arta Elezaj shfaq linjat trupore në bikini

Më: 23 korrik 2021 Në ora: 19:22
Arta Elezaj

Ajo vazhdimisht ekspozon linjat e saj trupore.

Dhe, Arta Elezaj ka ditë që ka nisur pushimet derisa nuk po heziton të publikojë imazhe në bikini.

Sot në storien e saj në Instagram ka postuar një fotografi në bikini duke iu dhënë vëmendje linjave trupore.

Image

Ndryshe, Arta Elezaj nuk ka zbuluar se me kë ka zgjedhur t’i kalojë disa ditë pushimi.

Kujtojmë se, që nga pjesëmarrja e saj në ‘O sa mirë’ nuk e kemi parë në ndonjë rol.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat