Me bikini dhe fustan që i thekson linjat

Bota e Yjeve

Me bikini dhe fustan që i thekson linjat

Më: 23 korrik 2021 Në ora: 22:24
Keisi Medini

Keisi Medini është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale, ku shpërndan imazhe që vënë në plan të parë dukjen e saj.

Bukuroshja, e cila është vajza e këngëtarit Sabiani, është aktive në profilin e saj në Instagram, ku numëron më shumë se 246 mijë ndjekës.

Fansat i presin me kërshëri imazhet e këngëtares, e cila nuk i zhgënjen me postimet e saja.

Image

Këto ditë, derisa jemi në stinën e verës, në profilin e Keisit nuk kanë munguar fotografitë, në të cilat ajo ka pozuar me bikini.

Ndërsa në postimet më të reja, ajo është shfaqur me një fustan që ia thekson figurën trupore.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat