Arta Nitaj thotë për Andin: Ma la seen

Bota e Yjeve

Arta Nitaj thotë për Andin: Ma la seen

Më: 24 korrik 2021 Në ora: 10:37
Andi Artani, Arta Nitaj

Andi Artani dhe Arta Nitaj paskan qenë në të njëjtën shkollë dhe vetëm së fundmi zbluan pengun që u ka mbetur nga mbrëmja e maturës.

Ish-konkurrenti i “Për’puthen” kishte të ftuar Artën, ku kjo e fundit tregoi se në mbrëmjen e maturës kishte pasur dëshirë që të parakalonin bashkë me Andin, por mesa duket përpjekjet kishin dështuar.

“Ma la seen”, tha Arta duke zbuluar se paska qenë Andi ai që e ka pamundësuar këtë.

Image
Andi Artani, Arta Nitaj

Po asnjëherë nuk është vonë për të bërë gjërat që do dhe dyshja shfrytëzuan emisionin për të bërë ecjen e mbetur peng, ku dukeshin për mrekulli.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat