Rihanna e pandashme nga i dashuri i saj A$AP Rocky

Bota e Yjeve

Rihanna e pandashme nga i dashuri i saj A$AP Rocky

Më: 24 korrik 2021 Në ora: 11:01
Rihanna dhe i dashuri i saj A$AP Rocky

Dyshja e njohur, Rihanna dhe i dashuri i saj A$AP Rocky shkëlqyen në Shtëpinë e Famshme të Botës të Mac në Miami të Floridas.

Çifti, të cilët kanë qenë të pandashëm që nga vera e kaluar, ishin duke buzëqeshur nga veshi në vesh ndërsa pozuan për foto pas darkës me pronarin e restorantit Derrick Turton në 1:06 të mëngjesit, shkruan Daily Mail.

Fituesja e Grammy, 33 vjeç, dukej bukur ndërsa i dashuri i saj e mbështolli butësisht krahun rreth shpatullave të saj dhe ajo u mbajt në belin e tij.

Riri kishte veshur një bluzë të bardhë, një palë pantallona dhe një boa me lesh të gjelbër dhe ulliri.

Ndërkohë, i dashuri i yllit, 32 vjeç, veshi një bluzë, unazë masive diamanti, një palë pantallona tërheqëse dhe atlete bardh e zi.

Këngëtari i ‘Peso’ kohët e fundit pranoi se është ‘mahnitëse’ të kesh të dashurën e tij pranë tij, sepse është kaq ‘e rëndësishme’ të kesh njerëz përreth që duan më të mirën për të.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat