Ori Nebiaj feston buzë detit

Bota e Yjeve

Ori Nebiaj feston buzë detit

Më: 24 korrik 2021 Në ora: 12:15
Ori Nebiaj

Moderatorja e dashur e ekranit, Ori Nebiaj, është vajza e ditëlindjes e cila ka marrë vëmendjen e të gjithëve mbrëmjen e kaluar.

Ori ka mbledhur miqtë e saj më të mirë buzë detit teksa ka organizuar një super festë dhe e kanë pritur së bashku ditëlindjen.

Mes tyre ishin të ftuar personazhe të njohur të showbiz-it, që kanë krijuar raporte të mira me Orin.

Miqtë në Instagram nuk i kursyen pamjet nga festa e çmendur e moderatores, që e shijoi në maksimum çdo moment.

Ata festuan së bashku deri në orët e para të mëngjesit dhe shijuan një spektakël fishekzjarresh, dedikuar Orit.

Image
Ori Nebiaj
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat