Britney Spears shfaqet topless, mban gjoksin me duar

Bota e Yjeve

Britney Spears shfaqet topless, mban gjoksin me duar

Nga: Bota sot Më: 24 korrik 2021 Në ora: 14:29
Britney Spears

Britney Spears ka vendosur të zhvishet në një postim të premten pasdite në mediat sociale.

Super ylli 39 vjeqar u shfaq topless dhe mbante gjinjtë e saj me duar.

Ajo kishte veshur edhe pantollona të shkurtër, derisa pozonte nga privatësia e oborrit të shtëpisë së saj.

Kohët e fundit ajo ka filluar të transmetojë ankesat e saj me anëtarët e familjes së saj./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat