Ҫfarë bëri Kim Kardashian në ndejën e Kanye West?

Bota e Yjeve

Ҫfarë bëri Kim Kardashian në ndejën e Kanye West?

Nga: Bota sot Më: 24 korrik 2021 Në ora: 14:52
Kim Kardashian

Kim Kardashian është një nënë e ҫuditshme gjatë ngjarjes së ish burrit të saj Kanye West në Donda, në stadiumin Mercedes Benz në Atlanta të enjten në mbrëmje.

40 vjeҫarja e SKIMS u shfaq me fytyrë të ngurtë derisa mbante në duar djalin e saj të vogël Psalm.

Ai mbante një kufje të mëdha derisa shikonte performancën gjithëpërfshirëse të West.

Gjithashtu me të ishin edhe tre fëmijët e saj, North, Saint dhe Chicago si dhe motra e saj Khloe Kardashian./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat