Johnny Depp po punon në projekt të ri muzikor bashkë me Jeff Beck-un

Bota e Yjeve

Johnny Depp po punon në projekt të ri muzikor bashkë me Jeff Beck-un

Më: 24 korrik 2021 Në ora: 16:48
Johnny Depp

Aktori dhe muzikanti, Johnny Depp, është duke punuar në projekte të reja muzikore dhe kësj radhe me Jeff Beck-un.

Sipas raportimeve nga Daily Mail, ylli i filmave “Piratët e Karaibeve” është bërë bashkë me fituesin e çmimeve “Grammy” për albumin e ri të këtij të fundit.

“Ata janë duke bashkëpunuar në një material për albumin e ri të Jeff-it”, ka thënë një burim për mediumin britanik.

Image

“Është shumë mirë që Johnny t’i kthehet dashurisë së tij të parë të vërtetë”.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat