Ana Kabashi me fustan të shkurtër rrëmben sërish vëmendjen

Bota e Yjeve

Ana Kabashi me fustan të shkurtër rrëmben sërish vëmendjen

Më: 24 korrik 2021 Në ora: 17:37
Ana Kabashi

E njohur për figurën mbresëlënëse trupore, Ana Kabashi guxon të provojë secilën veshje.

Kësaj radhe këngëtarja vjen me një fustan të shkurtër, të hapur në pjesën e dekoltesë dhe të shndritshëm.

Ajo ka pozuar para një veture luksoze, ndërkohë që ka mahnitur me dukjen e saj.

Image

Në përshkrim, këngëtarja ka shkruar me shaka se “Beyonce ka kërkuar t’ia kthejnë fustanin”.

Image

Ana vazhdon të jetë aktive në profilin e saj në Instagram, ku tërheq vëmendje me pozat që vënë në plan të parë linjat e admiruara trupore.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat