Vanessa Hudgens merr vëmendjen me veshje elegante

Bota e Yjeve

Vanessa Hudgens merr vëmendjen me veshje elegante

Më: 25 korrik 2021 Në ora: 12:25
Vanessa Hudgens

Dhe Vanessa Hudgens rrezatoi elegancë ndërsa rrotullohej për kamera me një fustan me lule në Festivalin e Filmit Italy në Sardenjë të shtunën.

Ylli muzikor i shkollës së mesme, 32 vjeç, e mbajti kokën lart ndërsa hidhte skajin e saj me nota në një anë përpara pamjes piktoreske të detit në Forte Village Resort.

Vanessa rrezatoi ndërsa ecte nëpër skenë në një palë taka kremi me gishta të hapur.

Ajo vendosi një ekran elegant me fustanin byrynxhyk me qafë V, i cili përmbante një detaj të prerë në bel dhe veshjen e dantellave në skaj.

Ajo hodhi skajin e saj të gjatë në ajër ndërsa vendosi një ekran gjoksor me fustanin me prerje të ulët ndërsa pozonte për kamera.

Bukuroshja zeshkane përfshiu tresat e saj në mes të gjatësisë në një bisht të lëmuar të kalë i vogël dhe buzëqeshi në thirrjen me fotografi bregdetare.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat