Ledina Çelo publikon foto provokuese, fansat e krahasojnë me Jennifer Lopez

Bota e Yjeve

Ledina Çelo publikon foto provokuese, fansat e krahasojnë me Jennifer Lopez

Më: 25 korrik 2021 Në ora: 20:24
Ledina Çelo

Ledina Çelo ka tërhequr gjithmonë vëmendjen me paraqitjet e saj.

Së fundmi, këngëtarja ka rënë në sy me disa poza provokuese që ka ndarë në rrjete sociale, nëpërmjet të cilave ka vënë në pah linjat trupore.

Nëna e dy fëmijëve shfaqet më në formë se kurrë, dhe fansat nuk kanë nguruar ta përgëzojnë për trupin duke e krahasuar me Jennifer Lopez.

Dhe pse kanë kaluar shumë vite që kur ajo ka dalë për herë të parë në skenë, ajo vazhdon të mbetet një yll.

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat