Enca ka pozuar provokuese nga qyteti i bukur i Parisit

Bota e Yjeve

Enca ka pozuar provokuese nga qyteti i bukur i Parisit

Më: 26 korrik 2021 Në ora: 13:19
Enca

Enca Haxhia njihet si një ndër këngëtaret më seksi të estradës shqiptare.

Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia, ka publikuar sot disa pamje në profilin e saj në Instagram, ku shfaqet shumë tërheqëse.

Enca në Instagram shpesh publikon foto provokuese dhe në këtë të fundit shihet në Paris prej ku edhe ka vendosur t`u dërgojë puthje ndjekësve të saj.

Ajo erdhi e veshur me xhaketë lëkure dhe një çantë të kuqe teksa flokët kishte vendosur t`i mbante si bishtaleca.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat