Nora Istrefi në postimin e fundit thekson linjat trupore

Bota e Yjeve

Nora Istrefi në postimin e fundit thekson linjat trupore

Më: 26 korrik 2021 Në ora: 16:42
Nora Istrefi

Nora Istrefi ka marrë vëmendje me postimet e fundit.

Këngëtarja kosovare ka postuar imazhe të reja duke treguar se si është dukur mbrëmë në koncertin që mbajti në Gjakovë.

Padyshim se me këto poza Nora mori vëmendjen e fansave dhe ndjekësve të saj të cilët nuk hezituan ta komplimentojnë, madje edhe disa prej kolegëve të saj.

Image
Image

Siç dihet Nora shquhet për linjat e bollshme trupore të cilat i ekspozon pa hezituar, ndërkohë që në fotot që solli sot ajo tërhoqi vëmendjen me barkun plot muskuj, kjo falë rezultatit nga palestra.

Ndryshe, “Ay Caramba” është kënga e fundit e Norës në bashkëpunim me Gjikon dhe Melindën.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat