Arjola Demiri, më sensuale se kurrë me pozat me bikini nga dhoma e hotelit

Bota e Yjeve

Arjola Demiri, më sensuale se kurrë me pozat me bikini nga dhoma e hotelit

Më: 27 korrik 2021 Në ora: 06:21
Arjola Demiri

Aktorja e Portokallisë, Arjola Demiri ka zgjedhur jugun e Shqipërisë, për disa ditë relaksi.

Megjithatë, aktorja ka qenë aktive në rrjetet sociale.

Së fundi, ka postuar disa foto nga dhoma ku po pushon, ndërkohë që fansat e komplimentojnë për format e saj trupore.

Arjola është nënë e dy fëmijë, por dhe pse vitet kalojnë, aktorja vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes me elegancën e saj.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat