Tejet seksi, Ledina Çelo zbulon sekretin e linjave trupore

Bota e Yjeve

Tejet seksi, Ledina Çelo zbulon sekretin e linjave trupore

Më: 27 korrik 2021 Në ora: 12:06
Ledina Çelo

Këngëtarja shqiptare po shijon ditët në vendlindje.

Ledina Çelo është kthyer në Shqipëri duke bërë ca ditë pushimi në jug të vendit, ndërsa vazhdimisht ka ndarë foto dhe video të ndryshme nga momentet që po kalon atje.

Nuk kanë munguar as pozat e shpeshta provokouese për të cila ajo ka marrë vëmendje dhe është komplimentuar tej mase.

Madje jo rastësisht është konsideruar edhe Jennifer Lopez shqiptare, falë aseteve fantastike trupore që posedon.

Ndërkohë Ledina ka treguar sekretin e këtyre linjave me anë të këtyre postimeve në instagram.

Këngëtarja Çelo përndryshe ka kohë që iu mungon fansave pasi që nuk ka sjellë projekt të ri që nga viti i kaluar.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat