Elvana Gjata publikon fotot unike

Bota e Yjeve

Elvana Gjata publikon fotot unike

Më: 27 korrik 2021 Në ora: 20:16
Elvana Gjata

Elvana është në mesin e artisteve më të pëlqyera shqiptare.

Këngëtarja shqiptare është aktive në rrjete sociale, në të cilat sjell imazhe nga përditshmëria apo karriera.

Në postimet e fundit, Elvana ka publikuar imazhet nga prapaskenat e videoklipin e ri “Papa” të cilin e solli në bashkëpunim me Ina dhe Sickotoy.

Image
Image

Ajo i jep rëndësi të madhe paraqitjes së jashtme çdo herë, gjë për të cilën merr vazhdimisht komente pozitive.

Së fundi, ajo ndau me ndjekësit një fotografi ku shihet me dukej mjaft elegante teksa fotografitë e postuara janë në formatin bardh e zi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat