Trejsi pozon me fustanin e shkurtër, vë në pah linjat trupore

Bota e Yjeve

Trejsi pozon me fustanin e shkurtër, vë në pah linjat trupore

Më: 27 korrik 2021 Në ora: 20:40
Trejsi Sejdini

Trejsi Sejdini publikoi imazhe joshëse të reja seksi.

Modelja shqiptare Trejsi Sejdini, ka sjell imazhe të reja në rrjete sociale së fundmi.

Ajo pozoi me një fustan ngjyrë jeshil të mbyllur i cili kishte një model të hapur tek pjesa e gjoksit dhe ishte aq i shkurtër sa që këmbët e saja morën të gjithë vëmendjen e ndjekësve.

Image
Image
Image

Ish-missi pozoi në plazh duke vënë në plan të parë format trupore, teksa u shfaq me fustan të shkurtër i cili i zbuloi shumë.

Fotografitë e publikuara u realizuan në Prishtinë, modelja viziton kryeqytetin e Kosovës jo rrallë herë për punë por edhe për shëtitje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat