E akuzuan se ka përdorur photoshop, Arjola Demiri u përgjigjet të gjithëve për fotot seksi

Bota e Yjeve

E akuzuan se ka përdorur photoshop, Arjola Demiri u përgjigjet të gjithëve për fotot seksi

Më: 28 korrik 2021 Në ora: 11:03
Arjola Demiri

Para disa ditësh, Arjola Demiri publikoi në llogarinë e saj në Instagram disa foto në të cilat shfaqej mjaft seksi.

Aktorja e njohur shihej duke pozuar nga dhoma e hotelit ku po kalon pushimet në jug, e veshur me bikini, teksa vëmendjen e morën format trupore.

Mirëpo, pas këtyre imazheve, në rrjet nisën të qarkullonin disa foto që tregonin se si ka qenë më parë Arjola dhe se si dukej në fotot e fundit. Nga ndryshimet e dukshme, ndaj saj nisën akuzat se ka përdorur photoshop për të edituar fotot.

Image

Pas këtyre thashethemeve, Arjola ka reaguar për herë të parë nëpërmjet një postimi në Instastory.

Ajo ka ndarë me ndjekësit një tjetër foto të realizuar nëdhomën e hotelit, me të njëjtën veshje, teksa shihet e ulur në shtrat.

Image

“Gjeni Photoshop-in! Ah, goja lig ta fik derën”, ishte mbishkrimi që aktorja kishte zgjedhur për imazhin, duke i kthyer një herë e mirë përgjigje të gjithëve për linjat e saj trupore.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat