Pas ndarjes së bujshme, moderatorja ka një mesazh të “fortë” për Donaldin

Bota e Yjeve

Pas ndarjes së bujshme, moderatorja ka një mesazh të “fortë” për Donaldin

Më: 28 korrik 2021 Në ora: 13:09
Bora Zemani

Ndarja më e përfolur kohëve të fundit ishte pa dyshim ajo e moderatores shqiptare, Bora Zemani me Donald Veshaj.

Deklarata për njëri-tjetrin edhe pas ndarjes nuk munguan, kështu duke thumbuar në rrjetet sociale.

Së fundi, Bora Zemani ka bërë me dije se ka filluar pushimet në Turqi dhe nuk kanë të ndalura edhe pozat e ndryshme.

Ajo ka postuar disa imazhe, ku vëmendjen më të madhe e mori mbishkrimi i tyre ku sipas ndjeksëve të moderatores ishin thumba për Donaldin.

“Ajo nuk po kërkonte një kalorës, ajo po kërkonte një shpatë”, shkroi Bora.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat