Almeda Abazi kujton të atin e ndjerë në ditën e tij të lindjes

Bota e Yjeve

Almeda Abazi kujton të atin e ndjerë në ditën e tij të lindjes

Më: 28 korrik 2021 Në ora: 17:11
Almeda Abazi

Shumë vite më parë, aktorja Almeda Abazi humbi një prej personave më të dashur për të, babain.

Mungesa e tij e ka vrarë çdo ditë dhe jo rrallë në rrjete sociale Almeda ka treguar sa shumë i mungon personi i saj i zemrës.

Sot, i ati do të festonte ditëlindjen dhe aktorja nuk ka vonuar të publikojë në Instagram disa foto të vjetra të tijat, me të cilat i ka treguar të gjithë ndjekësve se sa krenare është për arritjet e tija si sportist.

Image
Instagram

“Gëzuar ditëlindjen babi. Na mungon shumë”, ka shkruar ajo krahas një fotoje të vjetër të të atit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat