Rihanna e shuan urinë në 4 të mëngjesit duke ngrënë picë

Bota e Yjeve

Rihanna e shuan urinë në 4 të mëngjesit duke ngrënë picë

Më: 29 korrik 2021 Në ora: 07:03
Rihanna

Rihanna nuk i shpëtoi paparacëve as në 4 të mëngjesit, kur u fotografua jashtë një picerie (shumë të lirë) në New York.

Ajo ishte e shoqëruar me kushërinjtë e saj dhe u fotografua duke biseduar me ta, ndërsa priste porosinë jashtë derës.

E veshur me të zeza, stil si përherë, këngëtarja bëri xhiron e rrjetit.

Image

Me pak fjalë, picës nuk i reziston dot as Rihanna, as në 4 të mëngjesit, kështuqë kur të doni të prishni dietën një justifikim të vogël e keni.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat