Dua Lipa ndanë pamje të reja nga pushimet në Shqipëri

Bota e Yjeve

Dua Lipa ndanë pamje të reja nga pushimet në Shqipëri

Më: 29 korrik 2021 Në ora: 15:12
Dua Lipa

Këngëtarja po shijon pushimet në bregdetin shqiptar.

Ajo ka qenë duke pushuar me të dashurin e saj Anwar Hadid dhe familjen e saj në Shqipëri, shkruan Daily Mail.

Dhe Dua Lipa, 25 vjeç, dërgoi pulsime në një video të bujshme të saj në Instagram në Dukagjin dhe Anesa të mërkurën.

Këngëtarja kishte veshur bikini me vija vjollce dhe të zeza, dhe dukej çdo centimetër bukuroshja e plazhit me flokë të lagura.

Prodhuesi i hitit One Kiss tregoi bukurinë e saj natyrore ndërsa dukej e freskët e ulur në një shtrat dielli dhe duke luajtur me flokët e saja.

Këngëtarja e shoqëroi ansamblin me një gjerdan rozë me rruaza, i cili u ul bukur në qafën e saj.

Pamjet e ndara e treguan atë duke shikuar nga objektivi i kamerës ndërsa ajo u mbështet në krah në një pozë të relaksuar.

Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat