George dhe Amal përsëri në pritje të binjakëve?

Bota e Yjeve

George dhe Amal përsëri në pritje të binjakëve?

Nga: Bota sot Më: 30 korrik 2021 Në ora: 09:37
George dhe Amal Clooney

A janë George dhe Amal Clooney në pritje të një fëmije tjetër?

Aktori dhe avokatja, pritën në jetë binjakët Ella dhe Alexander katër vjet më parë pasi janë martuar në një ceremoni luksoze të Venecias në vitin 2014.

Familjarët pretendojnë se qifti i lumtur tashmë ju kanë treguar miqve të tyre derisa organizuan një darkë të vogël pranë vilës së tyre italiane më 4 korrik.

Një burim tha se 'ata do të bëjnë përsëri binjakë. Thuhet se Amal tashmë ka kaluar tremujorin e saj të parë'./Bota sot

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat