Linda Halimi shijon pushimet me vajzën e saj

Bota e Yjeve

Linda Halimi shijon pushimet me vajzën e saj

Më: 30 korrik 2021 Në ora: 17:31
Linda Halimi

Linda ka disa ditë që po qëndron në Kosovë.

Këngëtarja nga Gjilani po shijon ditët e ngrohta të verës në gjirin familjar.

Bashkë me Lindën është edhe vajza e saj Kaimana me të cilën këngëtarja postoi foto.

Image
Image

Kujtojmë se Linda është martuar me reperin amerikan Big D dhe për shkak të nacionalitetit familjarët nuk e pranuan edhe lehtë martesën e saj.

Në një intervistë vet ajo ka treguar se ka ende familjarë që nuk duan të flasin me të.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat