Olta Gixhari planifikon zgjerimin e familjes

Bota e Yjeve

Olta Gixhari planifikon zgjerimin e familjes

Më: 31 korrik 2021 Në ora: 15:25
Olta Gixhari

Olta Gixhari u bë nënë për herë të parë në gusht të vitit të shkuar. Aktorja e njohur mirëpriti një djalë me emrin Amar. Fotot dhe momentet me të voglin e saj janë të shumta por portretin e tij ka vendosur të mos e zbulojë aspak.

Së fundmi, gjatë një bashkëbisedimi me ndjekësit në Instagram, Olta ka zbuluar dhe planet për të patur fëmijë të tjerë.

Image

“Po mendoni për një fëmijë të dytë”, e ka pyetur një ndjekës. “Po së shpejti”, ia ka kthyer aktorja.

Image

Kujtojmë që Olta është shpërngulur prej kohësh në Spanjë pranë partnerit të cilin gjithashtu e ka mbajtur gjithashtu larg vëmendjes së publikut.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat