Me bikini të zeza, Arta Nitaj vë në plan të parë linjat trupore

Bota e Yjeve

Me bikini të zeza, Arta Nitaj vë në plan të parë linjat trupore

Më: 31 korrik 2021 Në ora: 21:50
Arta Nitaj

Publikimi i imazheve atraktive që nuk e lënë askënd indiferent, tashmë është diçka e rëndomtë për Arta Nitajn.

Modelja, aktorja dhe moderatorja e bukur tërheq vëmendjen e faqeve rozë sa herë që shpërndan fotografi të reja.

Dhe derisa jemi në sezonin e verës, në profilet të famshmeve në rrjetet sociale dominojnë pozat me bikini.

Image

Këtu nuk bën përjashtim as Arta, e cila gjatë të shtunës ka publikuar fotografi joshëse.

Image

E veshur me bikini të zeza, duke vënë në plan të parë hiret e saja dhe linjat për të cilat është e njohur, bukuroshja mahnit me dukjen e saj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat