Sara Hoxha zbulon nëse vajzat ngacmojnë ende Ledri Vulën

Bota e Yjeve

Sara Hoxha zbulon nëse vajzat ngacmojnë ende Ledri Vulën

Më: 1 gusht 2021 Në ora: 06:25
Sara Hoxha, Ledri Vula

Partnerja e Ledri Vulës, Sara Hoxha, është mjaft e drejtpërdrejtë me 356 mijë ndjekësit e saj në “Instagram”, me të cilët herë pas here bën bashkëbisedime virtuale.

E kështu ka ndodhur edhe së fundmi, teksa u ka dhënë të drejtën atyre që t’i bëjnë pyetje të ndryshme.

Një ndjekës ka qenë kuriozë që të dijë nëse e ngacmojnë sërish vajzat Ledrit, edhe tani që ka një partnere dhe është bërë baba për herë të parë.

Dhe në fakt i ka kthyer përgjigje pyetjes.

“Jo, jo, jo, jo, fare domethënë”, shkruan Sara në “Instastory”, duke lënë të kuptohet se ende ka vajza që ngacmojnë Vulën.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat