Katy Perry shihet me Orlando Bloom në Capri

Bota e Yjeve

Katy Perry shihet me Orlando Bloom në Capri

Më: 1 gusht 2021 Në ora: 11:26
Katy Perry

Katy Perry dukej elegante me një fustan të zi, ndërsa u shoqërua me të fejuarin e saj Orlando Bloom në galanë verore të mbushur me yje të UNICEF-it në Capri të shtunën mbrëma.

Këngëtarja, 36 vjeçe, ishte mahnitur me një fustan tërheqës, i cili kishte mëngë gri të stuhishme, ndërsa pozonte me bukuroshen e saj të bukur, 44, shkruan Daily Mail.

Katy dukej e pabesueshme në numrin e dyshemesë që ishte pa rrip dhe kishte një hark të zi me detaje në krahë.

Ajo e përfundoi pamjen e saj mahnitëse me një palë vathë argjendi dhe veshi flokët e saj në një stil të shkëlqyeshëm.

Nëna e një fëmije Katy zgjodhi një pamje magjepsëse grimi ndërsa ajo u hodh në kamerë në këtë ngjarje ku morën pjesë gjithashtu yje të tillë si Heidi Klum, 48 vjeç, ish Hana Cross i Brooklyn Beckham, 23 vjeç dhe modelja Emily Ratajkowski, 30.

Ndërkohë Orlando dukej tipikisht i veshur me një xhaketë sportive të marinës, të cilin e kishte veshur me krem ​​dhe i bashkuar me një këmishë të bardhë.

Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat