Kida vë në pah ndërhyrjen në gjoks në paraqitjet e fundit

Bota e Yjeve

Kida vë në pah ndërhyrjen në gjoks në paraqitjet e fundit

Më: 1 gusht 2021 Në ora: 17:26
Kida

Artistja e njohur shqiptare, Kida, vazhdon të jetë shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo tanimë vetëm në Instagram numëron 1.8 milion njerëz, gjersa komentohet për thuajse çdo postim që bën.

Gjatë këtyre ditëve, Orhidea Latifi (emri i vërtetë) është përfolur për një ndërhyrje që ka bërë në gjoks.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by KIDA (@kida)

Në imazhet që ka shpërndarë së fundmi, ajo ka vënë në pah ndryshimin e bërë në pjesën e trupit.

Image

Krahas kësaj, 24 vjeçarja mori komplimente të shumta edhe për dukjen dhe stilin e ri të flokëve me ngjyrë rozë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat