Rihanna habit me veshjen

Bota e Yjeve

Rihanna habit me veshjen

Nga: Bota sot Më: 1 gusht 2021 Në ora: 19:20
Rihanna

Rihanna bëri një shfaqje mahnitëse kur doli jashtë në New York City me një stil të veqantë të shtunën.

Këngëtarja e hitit Umbrella, u shfaq pa sytjena me një veshje ngjyrë rozë, kur mor vëmendjen në Big Apple.

Ajo e shoqëroi pjesën e sipërme të saj me një kapelë me gëzof të kombinuara me taka.

Ajo kishte veshur xhinse të gjera dhe bluzën rozë./Bota sot

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat