Aktorja 49-vjeçare çmend fansat me foton e saj me bikini

Bota e Yjeve

Aktorja 49-vjeçare çmend fansat me foton e saj me bikini

Më: 1 gusht 2021 Në ora: 23:05
Sofia Vergara

Edhe pse në moshën 49-vjeçare, Sofia Vergara mbetet në formën e saj më të mirë.

Foto e fundit e publikuar në rrjetet sociale, ku ajo shfaqet me bikini, ka mahnitur fansat.

Ata nuk kanë reshtur së komentuari dhe pëlqyeri, ndërsa poshtë fotos aktorja shkruan: “Gati për fundjavën”.

Nëna e një djali është e martuar me aktorin e njohur Joe Manganiello, dhe të dy kanë shkuar të shijojnë pushimet në Kolumbi.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat