Rita Ora ekspozon fundshpinen në fustan të bardhë

Bota e Yjeve

Rita Ora ekspozon fundshpinen në fustan të bardhë

Më: 3 gusht 2021 Në ora: 09:03
Rita Ora

Rita Ora po duket mahnitëse.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore së fundmi ka sjellë disa imazhe në të cilat është shfaqë atraktive veshur me fustan të bardhe.

Derisa nuk ka hezituar të tregojë fundshpinen në fustanin e hapur duke treguar edhe tatuazhet që i ka të vizatuara.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Rob Zangardi (@robzangardi)

Dukjes së Ritës nuk i munguan as flokët e kapura thjesht dhe grimi lehtë për ta perfeksionuar pamjen e saj mahnitëse.

Image

Ndryshe, “You for me” është kënga e fundit që ka sjellë këngëtarja bashkë me videoklip.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat