Martohet këngëtari i famshëm shqiptar, Lind Mehmetaj

Bota e Yjeve

Martohet këngëtari i famshëm shqiptar, Lind Mehmetaj

Nga: Maksim Gjoka Më: 3 gusht 2021 Në ora: 18:50
Rilind Mehmetaj, Argjira Blakaj

Këngëtari i famshëm shqiptarë Rilind Mehmetaj i njohur si Lindi i dha fund beqarisë.

Krijuesi i hitit pa facebook dhe shum hiteve tjera ka vendosur të ndërroj status.

Ai këto dit i dha fund beqarisë duke e kurorzuar atë me martesë me modelen Argjira Blakaj në një darsëm madheshtore me organizim spektakular pranë qindra të ftuarve.

Takimi i tyre ndodhi rastësisht në një sfilatë mode ku Lindi kishte të përformonte ndërsa Argjira të sfilonte! Lindi dhe Argjira janë çifti më i ri në showbizin shqiptarë po ashtu ndër çiftet më të bukura shqiptare.BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat