Jennifer Lopez kënaqi fansat me këto pamje

Bota e Yjeve

Jennifer Lopez kënaqi fansat me këto pamje

Nga: Bota sot Më: 13 shtator 2021 Në ora: 09:45
Jennifer Lopez

Jennifer Lopez kënaqi fansat e saj me një paraqitje në MTV VMA të dielën në mbrëmje.

52 vjeqarja u shfaq në skenën e Barclays Center për të prezantuar cmimin e parë të mbrëmjes.

Ajo u shfaq me një fustan të shkurtër dhe shkëlqeu me barkun e saj të famshëm, nën bluzën e shkurtër.

Bluza dhe fundi i shkurtër ishin të hapura në rrjetë dhe një palë take ngjyrë nudë./Bota sot

Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat