Ashanti ‘trondit’ me fustanin seksi plot rripa

Bota e Yjeve

Ashanti ‘trondit’ me fustanin seksi plot rripa

Më: 13 shtator 2021 Në ora: 16:46
Ashanti

Yjet dolën me stil në Barclays Center në Brooklyn, New York të dielën në mbrëmje.

Dhe, Ashanti, 40 vjeç, shfaqi anën e saj seksi ​​ndërsa ekspozoi fizikun e saj të tonifikuar me një veshje nga Michael Costello, në tapetin e kuq në MTV VMA të 2021, shkruan Daily Mail.

Ansambli i këngëtares përbëhej nga bikini të zeza dhe rripa me shkëlqim që i mbulonin këmbët dhe barkun, ndërsa një fund i gjatë i shtonte pak mbulim.

Image

Fustani i Ashanti mburrej me thekse ari dhe ajo e rriti lartësinë e saj me një palë taka të zeza.

Ylli kombinoi ansamblin e saj me bizhuteri ari që përputheshin, përfshirë vathët me deklarata.

Image

Duke i shtuar pamjes së saj të guximshme, këngëtarja e Rock Wit U kishte veshur flokët e saj korb të stiluara në një gërshet të gjatë në dysheme, me ndihmën e flokëve shtesë.

Image

Ajo dukej aq seksi sa Nick Cannon u ul në gjunjë për të puthur këngëtaren në dorë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat