Megan Fox thotë se veshja e saj në MTV Video Music Awards ishte ‘urdhër’ nga i dashuri!

Bota e Yjeve

Megan Fox thotë se veshja e saj në MTV Video Music Awards ishte ‘urdhër’ nga i dashuri!

Më: 13 shtator 2021 Në ora: 21:56
Megan Fox

Mund të mos keni parë asgjë tjetër nga MTV Video Music Aëards 2021, por jemi të bindur që nuk e keni humbur pamjen e Megan Fox dhe të dashurit të saj, Machine Gun Kelly.

Ylli i "Jennifer's Body" u shfaq e veshur me fustanin më seksi që mund të imagjinoni- thënë ndryshe me "fustanin nudo" që e keni parë dhe herë të tjera në versione të ndryshme. Pasi zhveshja e saj bëri gjithë xhiron e botës dhe mori vëmendje edhe më shumë se vetë eventi, Megan tha se pamja e saj vinte me kërkesë të të dashurit. Fustani lakuriq ishte ide e reperit! 

Image

"Ai më tha: "Duhet të jesh lakuriq sonte", dhe unë ju përgjigja se "po, çfarë të thuash ti do të bëj!""- u shpreh Fox.

Për një arsye ose një tjetër, Gun Kelly donte që ai dhe gjithë të tjerët bashkë me të ta shihnin kështu aktoren.

Image

Ndër të tjera, Megan foli edhe për pjesëmarrjen në videoklipin e partnerit të saj, "Bloody Valentine" duke thënë se "atij nuk i lejohet të ketë asnjë tjetër ne videoklipet e tij" 

"Eshtë vetëm mbretëresha dhe asnjë tjetër!"

Image

Gjërat janë kristal të qarta! 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat