Shokon Madonna, striptizëm në moshën 63-vjeçare, çfarë ka ndodhur me të pasmet e saj

Bota e Yjeve

Shokon Madonna, striptizëm në moshën 63-vjeçare, çfarë ka ndodhur me të pasmet e saj

Më: 14 shtator 2021 Në ora: 09:28
Madonna

Madonna shokoi publikun e MTV Video Music Awards, duke e nisur ceremoninë e ndarjes së çmimeve me një performancë të përzier me striptizëm.

63-vjeçarja u prit me ovacione kur u paraqit në skenën e Barclays Center, në Nju-Jork, mbrëmjen e së dielës.

Ovacionet u shtuan kur Madonna hoqi xhaketën dhe qëndroi në skenë me një kostum të ngushtë të zi, që tregonte shumë.

Paraqitja e saj në stilin e një zonje domino ndezi turmën, por shfaqja e vërtetë erdhi kur ajo u kthye.

Gjegjësisht, vithet e Madonës dukeshit krejtësisht ndryshe nga të gjitha vitet e mëparshme, gjë që bëri që komentet në rrjet të vlonin.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat