Gigi Hadid befason me paraqitjen e saj

Bota e Yjeve

Gigi Hadid befason me paraqitjen e saj

Nga: Bota sot Më: 14 shtator 2021 Në ora: 09:42
Gigi Hadid

Ajo u rikthy në pistën e saj të shumëpritur gjatë Javës së Modës në Nju Jork, më pak se një vit pasi lindi fëmijën e saj të parë me të dashurin Zayn Malik.

Dhe Gigi Hadid dukej sërish mahnitëse kur arriti në Met Gala 2021, në ndejën të mbushur me yje në Neë York City të hënën mbrëma.

Modelja tregoi fizikun e saj me një fustan të bardhë pa rrip, Prada.

Ajo kishte mbledhur flokët bisht lartë, ndërsa ishte grimosur në ngjyra të ndezura./Bota sot

Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat