Modelja që hijeshoi mbrëmjen e Met Gala 2021

Bota e Yjeve

Modelja që hijeshoi mbrëmjen e Met Gala 2021

Nga: Bota sot Më: 14 shtator 2021 Në ora: 09:53
Emily Ratajkowski

Emily Ratajkowski nuk mund të mos merrte vëmendjen kur u shfaq në tapetin e kuq të Met Gala 2021 të hënën me një fustan të Vera Wang.

Modelja dhe aktorja shfaqi figurën e saj me një fustan të ngushtë që përshkruante trupin e saj.

Fustani i saj transparent tregonte shumë tek trupi i saj.

Ajo e ndihmoi këtë ngjarje të kthej lavdinë e saj të mëparshme, pasi Met Gala u anulua në vitin 2020 për shkak të pandemisë së vazhdushme me Covid./Bota sot

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat