Adrola Dushi shfaqet e mrekullueshme me dekoltenë e hapur

Bota e Yjeve

Adrola Dushi shfaqet e mrekullueshme me dekoltenë e hapur

Më: 14 shtator 2021 Në ora: 11:14
Adrola Dushi

Adrola Dushi është një nga modelet shqiptare e cila përherë arrin të jetë në qendër të vëmendjes.

Ndonëse ka vite që është zgjedhur “Miss” ajo vazhdon të konsiderohet si femra më e bukur shqiptare me një bukuri origjinale, e thjesht dhe pa ndërhyrje.

Adrola së fundmi ka postuar një foto ku është shfaq joshëse duke reklamuar gjoksin me dekoltenë e hapur.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ADROLA DUSHI (@adroladushi)

Modelja pozën e realizoi në profil teksa paraqitjen e saj e plotësoi me disa vath me gur të ccmuar.

Image

Me anë këtij postimi, modelja njoftoi për panairin e bukurisë “Beauty Fair Albania” që do të mbahet më 17, 18 dhe 19 shtator.

Image

Përndryshe, bukuroshja është nënë e një djali nga martesa e mëparshme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat