Me krenari tregon sqetullat me qime në “Met Gala 2021” vajza e Madonnës

Bota e Yjeve

Me krenari tregon sqetullat me qime në “Met Gala 2021” vajza e Madonnës

Më: 14 shtator 2021 Në ora: 17:38
Lourdes Leon

Vajza e Madonnës, Lourdes Leon, tregoi me krenari sqetullat e saj me qime në Met Gala 2021.

Modelja, 24 vjeçare u shfaq në tapetin e kuq e veshur e tëra me ngjyrë rozë.

Me dekoltenë dhe barkun e saj në ekran të plotë, të gjithë sytë ishin drejtuar te Lourdes teksa ajo realizoi poza të shumta para kamerës.

Vëmendje morën edhe flokët e saj të gjata deri te beli, por që fokus gjithë kohës i dha sqetullave me qime.

Met Gala më në fund është kthyer pasi u anulua në vitin 2020 në mes të pandemisë. Këtë vit ajo u shty në shtator nga vendi i saj tradicional të Dielën e parë të majit.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat