Luksi i Adelina Tahirit, vetura e saj kushton plotë 150 mijë euro!

Bota e Yjeve

Luksi i Adelina Tahirit, vetura e saj kushton plotë 150 mijë euro!

Më: 15 shtator 2021 Në ora: 06:58
Adelina Tahiri

Adelina Tahiri më shumë përfolet për jetën e saj super luksoze se sa atë profesionale.

Secili postim i saj merr vëmendje me veshjet firmato dhe veturat e shtrenjta që i posedon.

Kësaj radhe ajo ka ‘reklamuar’ veturën e saj të tipit Mercedes S Class, e cila kap shifrën plot 150 mijë euro.

Image

Jeta krahë biznesmenit e ka ndryshuar shumë, duke ndarë imazhe të shumta nga jeta përrallore që po e jeton.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat