Çfarë sinjalesh po jep Elvana këtë herë

Bota e Yjeve

Çfarë sinjalesh po jep Elvana këtë herë

Më: 15 shtator 2021 Në ora: 08:12
Elvana Gjata

Elvana Gjata po xhiron sërish, me shumë gjasa një klip të ri dhe veshja e look-u i saj në tërësi, morën shumë vëmendje sot.

E veshur me një bluzë të gjerë sportive, syze dëbore dhe xhizme shumë të gjata të bardha, këngëtarja u shfaq trendy siç zakonisht e shohim.

Çdo detaj kombinuar dhe stiluar nga miku i saj stilisti Valdrin Sahiti. Ndërsa flokët i ka lënë të lëshuara, dhe baluket i ka ngjitur në ballë.

Në një nga videot ajo përkulet, duke performuar, e kërcyer.

A ju shkon mendja, çfarë mund të jetë duke përgatitur vetëm nga look-u?

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat